Projecten

Foto: Archifit
Project
EXCELLENT 77,26%

Van der Valk Volendam

Het vernieuwde Van der Valk Hotel Volendam aan de Wagenweg is in 2025 opgeleverd na een grootschalige herontwikkeling van het bestaande hotelcomplex. Het oorspronkelijke hoofdgebouw uit 1973 is gesloopt en vervangen door een nieuw, modern hoofdgebouw dat het centrale hart van het hotel vormt. In dit gebouw bevinden zich onder andere het restaurant, een live-cooking buffet, een hotelbar met terras en diverse multifunctionele zalen voor vergaderingen en evenementen. Daarnaast zijn ondersteunende functies zoals kantoorruimten en technische ruimten in het hoofdgebouw opgenomen. (Huybregts Relou)

Het nieuwe hoofdgebouw is via interne verbindingen gekoppeld aan de overige bouwdelen van het hotelcomplex. Tegelijkertijd is een nieuw kamergebouw gerealiseerd met circa 80 hotelkamers, terwijl twee bestaande kamerblokken behouden zijn gebleven. In combinatie met renovaties en toekomstige uitbreidingen groeit het hotel gefaseerd naar meer dan 200 kamers. 

Het vernieuwde hotel biedt daarmee een eigentijdse en toekomstbestendige accommodatie op een goed bereikbare locatie nabij Volendam en Amsterdam. Met moderne faciliteiten voor verblijf, horeca, meetings en evenementen vormt het complex een belangrijke ontmoetingsplek voor zowel zakelijke als recreatieve gasten.