Projecten

Project
EXCELLENT 72,17%

Romynox

Na 10 jaar op de Henricuskade in Den Haag groeide Romynox uit zijn jasje. Na een grondige zoektocht is Romynox uitgekomen bij het bedrijvenpark Heron in de gemeente Pijnacker-Nootdorp om een nieuw bedrijfspand te ontwikkelen. De nieuwe locatie ligt op slechts 10 minuten rijden van de huidige locatie. Het bedrijvenpark Heron is gelegen naast de A12 en wordt duurzaam ontwikkeld.

De bedrijfsvoering van Romynox is gericht op duurzaam ondernemen en dit zal tot uiting komen in de ontwikkeling van de nieuwe locatie. Het gebouw zal voldoen aan de klimaatdoelstellingen Energie 2050, het dakoppervlak zal worden benut voor duurzame energieopwekking en daarnaast zal het gebouw worden voorzien van milieuvriendelijke verwarming- en verkoelingstechniek.

Het gebouw kenmerkt zich door de combinatie van industrie en kantoor welke zijn samengevoegd in één gebouw. De begane grond bestaat geheel uit industrie met aanvulling van de tussenvloer op de 1e verdieping. De linkervleugel van de 1e verdieping zal worden ingericht als cleanroom welke wordt uitgevoerd als een ‘box in a box’ en welke is voorzien in een eigen HVAC systeem voor ventilatie, koelen en verwarmen. Dit met de reden om de luchtkwaliteit te monitoren en te controleren. De gehele 2e verdieping zal worden ingericht als kantoorfunctie met ondersteunende bijeenkomstruimtes zoals vergaderruimtes en kantine.