Terugkomdag BREEAM-NL Nieuwbouw Expert

25 augustus 2011, 13.30 tot 17.00 uur Aristo te Eindhoven

{agenda_korte_beschrijving}

Om erkend te blijven als Expert is deelname aan een Terugkomdag verplicht, eenmaal per 12 maanden. De DGBC organiseert er verschillende per jaar.

Tijdens de Terugkomdag wordt u op de hoogte gebracht van de laatste stand van zaken rond het BREEAM-NL keurmerk. U krijgt informatie over de recente veranderingen in credits, in procedures en processen, en over uw rol als Expert. Indien u zich hieronder heeft ingeschreven ontvangt u het programma en de locatie van de training uiterlijk één week voor de Terugkomdag per email.

Indien ten tijde van uw Expert training BREEAM-NL versie 1.0 nog niet was vrijgegeven (dus voor 1 oktober 2009), dan is uw eerste Terugkomdag nog onderdeel van uw opleiding tot BREEAM-NL Expert. Voor de eerste Terugkomdag zijn in dat geval geen kosten verschuldigd.

In alle andere gevallen wordt het bedrag in rekening gebracht dat vermeld staat op breeam.nl.